Понуда Check In

Купи повеќе, добиј повеќе! – SPORT VISION

Од 25.12.17 до 15.01.18 во сите мултибренд продавници на Sport Vision имате можност за комбинација на актуелни попусти и специјален дополнителен попуст. Добијте дополнителен попуст од 10% за еден купен производ, 20% за два купени и 30% за купување на ...

Прочитај повеќе »

SPORT VISION: Трчање во зимски услови без пречки – NIKE AIR ZOOM PEGASUS 34 SHIELD

За време на зимскиот период се одржуваат помалку трки, но тоа е идеално време за тркачите да се подготват за следната сезона. Посебно дизајнираната колекција Nike Air Zoom Pegasus 34 Shield ги одушеви тркачите ширум светот, бидејќи на квалитетен и ...

Прочитај повеќе »

Најдобрата понуда на спортски брендови пристига во Гостивар!

Sport Vision својата најнова продавница ја отвора токму во Гостивар. На 04. декември во срцето на градот на самиот градски плоштад Sport Vision ја претставува најголемата понуда на спортска опрема, облека и обувки од најдобрите спортски брендови. Сè на едно ...

Прочитај повеќе »

МОНТЕНЕГРО Beauty Center – Промотивно шминкање 02.12.2017

Во сабота (02.12.2017), “МОНТЕНЕГРО Beauty Center” на сите девојки кои сакаат да изгледаат совршено им нуди ексклузивна можност да ги испробаат шминките од декоративната козметика на SEVENTEEN! Сите девојки кои ќе бидат дел од настанот од професионален шминкер ќе можат ...

Прочитај повеќе »

Black Friday зделки и во Гостивар! – Сите попусти на едно место

Black Friday шопинг лудилото го зафаќа и Гостивар. На нашата објава за “Black Friday deals” се јавија неколку компании кои подготвија несекојдневни услови и атрактивни попусти за потрошувачите. МОНТЕНЕГРО HOME CENTER: Попуст од -20% на секоја сметка (24.11.2017). LIGHT ELECTRIC ...

Прочитај повеќе »

Black Friday распродажби во Гостивар?

Црн петок (Black Friday) e најголемиот и најпознатиот ден за шопинг во историјата на нашата планета. Единственото значење на  последниот петок во ноември е шопинг манијата кога се случуваат големите попусти и можноста секој да може да го купи она ...

Прочитај повеќе »