fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Затворени “Вил Хил” обложувалниците во Гостивар

Објавено

на

По долги години работа престанаа со функционирање “Вил Хил” обложувалниците во Гостивар. “Вил Хил” беа секојдневие на гостиварчани и едни од првите обложувалници во Гостивар. Нема информација од која причина престанаа со работа.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!