fbpx
Поврзи се со нас

Занимливости

Објавено

на

Во 1914 момче го оставило својот велосипед потпрен на дрво, заминувајќи во војна. До ден денес велосипедот е тука.

crhoye1wgaeq8nj

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!