Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

30 гратис влезници за концертот на Харис Џиновиќ во Европа Гарден

Објавено

на

Петнаесет наши читатели ќе добијат по две влезници за портокалова зона, за концерот на Харис Џиновиќ кој ќе се одржи на 11-ти февруари во ресторан Европа Гарден.

Добитниците по случаен избор ќе бидат избрани преку random апликација. За да учествувате во подарувањето, потребно е само да тагнете ваш пријател/ка во коментар на објавата подолу со кој би сакале да ги искористите двете влезници и споделите на Фејсбук.

Среќните добитници ќе бидат објавни на 9-ти февруари во 19:00 часот. Влезниците со документ за лична идентификација ќе може да ги подигнете во Luka Computers во Гостивар.

Среќно!

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 4 недели

Кривични за бесправно градење во Гостивар со фалсификување исправи, перење пари, злоупотреба на должност…

Гостиварпред 2 недели

ОСМОМАРТОВСКИ СО БЕЛИНДА ТУКСАР ЛОТЕСКА, началничка на Отсек за криминалистичко разузнавање, статистика и документирање во ОВР Гостивар

Гостиварпред 2 дена

Комуналец Гостивар по прекинот во водоснабдувањето: Водата од градскиот водовод да не се пие

Гостиварпред 2 недели

Гостивар е се‘ уште без вода, се комплицирала работата на терен, екипи санираат дефект

Гостиварпред 2 недели

Утре во Гостивар ќе нема вода повеќе часови

Гостиварпред 3 недели

45 семејства во Гостивар конечно добија клучеви од социјалните станови

Гостиварпред 1 недела

Автопатот Тетово-Гостивар ќе почне да се гради на 22 април, ќе чини 125 милиони евра според првична пресметка

Гостиварпред 5 дена

Во понеделник дел од Гостивар 5 часа без струја, ќе биде исклучено и училиште

Македонијапред 3 недели

Пред општинската зграда во Ростуше покрај македонското поставено и турското знаме

Популарно изминативе 100 дена