fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

39-годишен гостиварец пријавен за исчезнат

Објавено

на

Вчера (24 март) во 23 часот и 40 минути, Б.И.(54) од Гостивар во СВР Тетово пријавила дека од домот се оддалечил 39-годишниот Д.Ј., лице кое имало здравствени проблеми.

Се преземаат мерки за пронаоѓање на Д.Ј.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!