Поврзи се со нас

Гостивар

51-годишен гостиварец каснат од куче скитник

Објавено

на

Педесет и едногодишниот гостиварец З.Б., вчера (8 мај) во 13 часот и 30 минути во СВР Тетово пријавил дека на улица „Браќа Ѓиновски“ во Гостивар бил каснат од куче скитник.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена