Поврзи се со нас

Гостивар

55 годишник од гостиварско каснат од куче скитник

Објавено

на

Педесет и тригодишниот С.Т. од гостиварско Трново вчера (14 февруари) во 11 часот и 50 минути во СВР Тетово пријавил дека пред неговата семејна куќа бил каснат од кучe скитник.

Сподели ја веста:

Претседателски избори

Маркетинг

Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 4 недели

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 1 месец

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 3 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 3 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 4 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 4 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 7 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 8 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 8 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

АНКЕТА:

Дали ќе гласате на претстојните ПРЕТСЕДАТЕЛСКИ и ПАРЛАМЕНТАРНИ ИЗБОРИ 2024?
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

Вести

55 vjeçari nga Gostivari i kafshuar nga një qen endacak

Објавено

на

Pesëdhjetë e tre vjeçari S.T. nga Tërnova e Gostivarit dje (14 shkurt) në ora 11 e 50 minuta në SPB Tetovë ka raportuar se para shtëpisë së tij familjare është kafshuar nga një qen endacak.

Сподели ја веста:

Популарно изминативе 100 дена