fbpx
Поврзи се со нас

Вести

Две возила се судрија кај Стража

Објавено

на

Две возила со охридски регистарски таблици попладнево се судриле на магистралниот пат Гостивар – Кичево пред планинскиот превој Стража. Во сообраќајната несреќа нема настрадани, причинета е материјална штета. Полицијата извршила увид на местото на настанот, по што ќе се знаат повеќе детали за тоа како дошло до несреќата.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!