Поврзи се со нас

Вести

„Да водите бизнис без да се рекламирате е исто како да намигнувате на девојка во темница.“ – Gostivarpress.mk

Објавено

на

Инвестирај во сопствениот бизнис – Рекламирај се на Gostivarpress.mk

„Да водите бизнис без да се рекламирате е исто како да намигнувате на девојка во темница. Вие знаете што правите, но другите не.“

Оваа споредба на креативен начин го потенцира значењето на маркетингот, за кое бизнис заедницата, помалку или повеќе веќе е свесна. Во ера на владеење на интернетот, кога нема човек што не поминува по неколку часа дневно онлајн, може да се заклучи дека токму тоа е просторот каде преку реклама понудите на фирмите стануваат подостапни за купувачите. Несомнено е дека интернет маркетингот му помага на бизнисот да го прошири својот хоризонт за напредување и успех.

Креирајќи го порталот Gostivarpress.mk, создадовме простор за рекламирање и промовирање на фирмите, на начин на кој ги ставаме во центарот на вниманието на гостиварската, но и на пошироката јавност.

Што е добивката плус, доколку го изберете порталот Gostivarpress.mk за рекламирање на вашата фирма?

– можност вашата бизнис порака да стигне до потенцијалните клиенти во секое време од денот и ноќта;
– промотивен простор за дополнително претставување на вашите производи и услуги;
–  модерен дизајн, прифатливи цени, а долгорочен ефект
– професионален пристап и поддршка од нашиот тим, високо ниво на соработка

Повеќе компании од различни дејности веќе станаа дел од маркетинг семејството на Gostivarpress.mk. Искористете ја можноста и вие и приклучете се!

Инфо:
070229279
[email protected]

Сподели ја веста:
Најновата емисија „МИНУТИ ЗА СЕКОГО“ | Тема: ПЕНЗИОНЕРИ | Гостинка: Живка Матевска
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Гостиварпред 3 недели

Во Гостивар ќе се одбележат 100 години од раѓањето на еден од најголемите херои на Македонија, Чеде Филиповски – Даме

Гостиварпред 2 недели

Потресувачки случај на самоповреда и напад во семејство во гостиварско, четири лица пренесени во болница

Гостиварпред 1 недела

Филмско разбојништво во атар на Чегране, украдени над 500 кг. марихуана од фабрика за канабис

Гостиварпред 2 недели

Гостиварката Тамара со број 6, почна гласањето за Јуниор Евросонг

Гостиварпред 4 недели

Полицијата на средба со ловечките друштва од Гостивар, Чегране и Врапчиште

Гостиварпред 3 недели

Во еден по полноќ во Гостивар приведена девојка оти нарушила ред и мир

Гостиварпред 2 недели

Лишен од слобода 51-годишен гостиварец поради физички напад врз неговата вонбрачна партнерка

Гостиварпред 2 недели

Заврши доказната постапка за „Ласкарци“

Гостиварпред 4 недели

Гостиварец измамен од „бизнисмен“ од Скопје за 2000 евра

Гостиварпред 3 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 3 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 4 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Гостиварпред 4 месеци

Гостивар домаќин на атрактивна Меѓународна изложба на кучиња со учесници од 25 земји

ФОТО ВЕСТпред 4 месеци

ФОТО ВЕСТ | Августовска вечер низ Гостивар

Гостиварпред 4 месеци

Во Ниќифорово достоинствено и гордо одбележан 1 век од раѓањето на великанот Чеде Филиповски-Даме

Гостиварпред 4 месеци

Коњаницата „Бигорски Манастир–Патот на црешовото топче“ продефилира во Гостивар, најмладиот учесник е Никола од Тумчевиште

Гостиварпред 5 месеци

Завршна изложба на делата од ликовната колонија „Гостивар 2023“

Гостиварпред 6 месеци

Јунски пазарен ден во Гостивар со полни тезги, еве ги цените

Огласи за вработување:

Advertisement
.

Популарно изминативе 100 дена