Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 14/01/2019

АНКЕТА: Чистење на снегот во Гостивар

Снегот е вистински предизвик за локалните власти секоја зима. Гостивар периодов се наоѓа под дебела снежна покривка, а најавени се и нови врнежи. Токму чистењето на снегот од улиците и тротоарите е тема на анкетата која ја отвораме, на која може да дадете свој одговор и коментари.

Дали општина Гостивар добро се справува со чистењето на снегот?

  • Да (66%, 577 Votes)
  • Не (27%, 237 Votes)
  • Делумно (7%, 60 Votes)

Вкупно гласачи: 874

Loading ... Loading ...

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*