fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

АПЕЛ: Изгубен е жител на Леуново, семејството бара помош

Објавено

на

Шеесет и петгодишниот Венцислав, жител на мавровското село Леуново вчеравечер излегол од викендичката во селото и не се вратил назад. Семејството бара помош од граѓаните да го најдат. Последно виден е во Гостивар, можно да е упатен и за Скопје.

„Синоќа околу 21 часот од Леуново, мавровско, излезен е татко ми од викендичка. До утрово немаме контакт, ниту трага каде е отиден. Носи црна јакна, тегет панталони и црна торба. Доколку некој го забележи, ве молам исконтактирајте ме 072 518 086. “, апелира неговата ќерка Златица Јовановска.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!