Поврзи се со нас

Македонија

Аплицирај за кеш кредит до 200 000 денари со -20% попуст преку MyIute

Од 01 до 28 февруари искористете го промотивниот период и аплицирајте за кредит до 200 000 денари со -20% попуст на трошоци, директно преку мобилната апликација MyIute.

Објавено

на

  Ако сте нов клиент во ИутеКредит, може да аплицирате за износ до 60 000 денари со рок на отплата до 24 месеци. Доколку сте постоечки клиенти, може да аплицирате за кредит до 200 000 денари и рок на отплата до 48 месеци. Сè што ви треба е лична карта!

  Доколку од 01 до 28 февруари аплицирате преку мобилната апликација MyIute, која е достапна на Google Play и App Store, автоматски ви се пресметува и попуст на трошоци од 20%, а тоа значи добивање на поголем износ со помали трошоци во месечната рата.

  Сакате да купувате на рати? Едноставно е. Ви треба само вашиот телефон!

  ИутеКредит располага со голема и развиена мрежа на партнери од преку 500 продажни места каде што директно може да аплицирате за потрошувачки кредит до 200 000 денари на 48 месеци и да ги купите сите производи и услуги кои во моментов ви се потребни на рати.

  Екстра кеш од 10 000 денари после првата рата

  Најновиот наш производ Екстра кеш овозможува по првата редовно платена рата за кредитот да може да аплицирате за дополнителни 10 000 денари на 2 месечни рати со вкупен трошок од само 579 денари кои ќе ви бидат 100% одобрени.

  Земате 10 000 денари – враќате 10 579 денари!

  Кој може да аплицира?

  Сите лица на возраст до 75 години може да аплицираат за кеш кредит во ИутеКредит. Условите и начинот на аплицирање е ист за сите – само со лична карта и докажан прилив на средства од плата, пензија, хонорар, изнајмување, трансфер на пари од странство.

  Како да аплицирате?

  Најбрзиот начин за аплицирање е преку MyIute. Ја инсталирате апликацијата, избирате износ и аплицирате. За неколку минути парите се на ваше располагање.

  Да аплицирате може и во нашата експозитура во Тетово на ул. Маршал Тито бр. 58 од понеделник до петок од 08:00 до 20:00 часот и во сабота од 09:00 до 17:00 часот или директно на телефонскиот број 13 333.

  ИутеКредит – најбрзо и најкомфорно!

  (комерцијална објава)

  Сподели ја веста:

  ИСТРАЖУВАЧКА АНКЕТА:

  Дали користите PayPal?

  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement
  Advertisement

  Отворени огласи за вработување:

  Advertisement
  Гостиварпред 2 недели

  Пазар Гостивар: Поевтинети зеленчукот и овошјето, понудата богата и примамлива

  Гостиварпред 4 недели

  Весели, разиграни дечиња на приредбата „Збогум градинке“ во Гостивар

  Спортпред 1 месец

  Леуново достоен домаќин на првата теренска трка со пречки: Адреналин, забава, невреме, натпреварувачки дух!

  Спортпред 1 месец

  МЗТ Скопје без проблеми во празната Младост против Гостивар 72-85

  Спортпред 2 месеци

  Пелистер славеше во празна сала со само „пет на пет“ против КК Гостивар

  Вестипред 2 месеци

  Наместо спортска игра, тотален хаос на натпреварот КК Гостивар-Пелистер

  Спортпред 2 месеци

  КК Гостивар го „стопи“ и Еуроникел 78-70

  Гостиварпред 2 месеци

  Концерт на гимназијата во Гостивар за успех на матурантите и добредојде на полуматурантите

  Гостиварпред 2 месеци

  Велигден 2022 во Гостивар: Сплотени со радост во срцата, Христос Воскресе-Навистина Воскресе!

  Културапред 2 месеци

  Успешен концерт во Гостивар на друштвото „Браќа Ѓиноски“ во чест на Велигден

  Спортпред 3 месеци

  2МФЛ: ФК Гостивар го шокираше Вардар совладувајќи го 2-1

  Гостиарскипред 3 месеци

  Во Гостивар се одржува „Вешта жена“: Уникатни трпези, забава и дружење

  Гостиварпред 3 месеци

  Гостиварското основно музичко училиште прослави патронат

  Здравје и убавинапред 2 недели

  Внимателно во природа, заштитете се од крлежи, оси, стршлени…

  Гостиварпред 5 дена

  Градскиот стадион во Гостивар добива нов современ лик

  Гостиварпред 2 недели

  Угостителските објекти во Гостивар летово со 2 часа плус работно време

  Гостиварпред 1 недела

  Утре цел Гостивар и селата без струја неколку часа!

  Гостиварпред 1 недела

  Нов потфат на сопружниците Зендели од Гостивар, го искачија највисокиот врв во Иран

  Културапред 2 недели

  Гостиварски театар наскоро со две премиери: Уникатни во земјава и во регионот!

  Гостиварпред 1 недела

  Прекин на струјата утре во села и населби во Гостивар и Врапчиште

  Гостиварпред 2 недели

  Амбасадорот на Кина и Зам.Амбасадорот на Италија уживаа во убавините на НП Маврово

  Гостиварпред 2 недели

  Тешко повреден работник пренесен во гостиварската болница

  Гостиварпред 2 недели

  Трибина на СДСМ во Гостивар: Владата се грижи за стандардот на граѓаните, ВМРО одмага наместо да помага

  Гостиварпред 1 недела

  Благодарница за скијачот Виктор Петков од Општина Гостивар

  Гостиварпред 1 недела

  Наградени математичари на прием кај градоначалникот Таравари

  Гостиварпред 2 недели

  Пронајден мртов маж во приватен комплекс во Маврово

  Здравје и убавинапред 7 часа

  Пет неверојатни докази за тоа дека среќата е најдобар лек, кој ниедна таблета не може да го замени

  Македонијапред 8 часа

  Мицкоски бара Владата да го објави предлогот на својата веб страница

  Македонијапред 9 часа

  Ковачевски: Официјални ставови за францускиот предлог откако ќе ги помине сите филтри

  Гостиварпред 10 часа

  Физички напад во гостиварско Чегране

  Македонијапред 12 часа

  Повик за изградба и реконструкција на училишта од буџетот на МОН

  Гостиварпред 13 часа

  Над 350 настани и 14.000 посетители во YCC Гостивар, продолжена соработката со Општината

  Македонијапред 14 часа

  Нови 163 случаи на коронавирус, од кои 24 реинфекции

  Вестипред 14 часа

  До Владата стигна предлог од француското претседателство за деблокада на евроинтерграциите

  Гостиварпред 14 часа

  По кавга за сообраќај во Гостивар поднесени две пријави за напад

  Гостиварпред 15 часа

  Повисоки плати за вработените во Општина Гостивар и јавните претпријатија

  Македонијапред 16 часа

  Од денес пријавување кандидати за советници во Општина Тетово

  Гостиварпред 18 часа

  Приведен 56 годишен гостиварец

  Гостиварпред 19 часа

  Сенад Асани нов директор на ЈП „Паркинг и зеленило“ во Гостивар

  Advertisement

  Популарно изминативе 100 дена