fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Апсење поради кокаин во објект на автопатот Гостивар-Тетово

Објавено

на

Ноќеска околу 3 часот после полноќ, во угостителски објект, во кој била  спроведена акциска контрола, покрај автопатот Гостивар-Тетово, во непосредна близина на Неготинска клучка, полициски службеници  ја лишиле од слобода 29 годишната Р.Е. од Скопје.

МВР соопшти дека при преглед кај неа бил пронајден кокаин, поради што била задржана во Полициската станица Гостивар. По целосното документирање на случајот, против неа ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!