Поврзи се со нас

Огласи

Аптека од Гостивар вработува фармацевтски техничар или фармацевт

Аптека од Гостивар поради проширување на својот тим, има потреба од фармацевтски техничар или фармацевт. Одлични услови за работа.

Повеќе информации на телефонскиот број: 070 756 999

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!