fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Автомобил ноќеска заврши во зграда во Гостивар

Објавено

на

Невообичаена сообраќајна незгода се случи вчеравечер во Гостивар, во населбата кај големиот градски пазар.

Според очевидци, возило „ауди“ со поголема брзина удрило во паркиран „форд“ со скопски регистрарски таблици, кој пак од ударот се забил во зграда, во дел каде е сместена стоматолошка ординација. Првичните информации се дека настанот поминал без повредени лица, но причинета е значителна материјална штета.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ ТРЕБА ДА СЕ ЛЕГАЛИЗИРА МАРИХУАНАТА ВО ЗЕМЈАВА?

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!