fbpx
Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Автомобил се заби во излог на дуќан во Гостивар

Објавено

на

Вчеравечер на ул„Илинденска“ во Гостивар, спроти Саат Кулата автомобил влетал во излог од трговски објект. Возачот изгубил контрола над возилото и се забил во изложното стакло. Повредени нема и причинета е само материјална штета.

Фотографиите ни ги испрати читател на Gostivarpress.mk

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!