Поврзи се со нас

Гостивар

Автомобил завршил среде кружен тек во Гостивар

Објавено

на

Необична глетка на улица во Гостивар. Вчеравечер автомобил завршил искачен на кружен тек. Полицијата за Gostivarpress.mk го потврди настанот и најави повеќе информации во текот на денот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена