Поврзи се со нас

Огласи

Бижутерија од Гостивар бара девојки за работа

Продавница за бижутерија од Гостивар, има потреба од девојки за работа. Со или без работно искуство.

Повеќе информации и пријавување на телефонскиот број: 070 756 999 или garnet_exlusive@hotmail.com

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!