fbpx
Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

„BLACK WEEK“ попусти во FLAIR Гостивар

Објавено

на

Спортскиот бренд со европски стил и дизајн FLAIR, продолжува да ги привлекува сите оние кои се љубители на спортска елеганција и да ги следи светските трендови.

По повод последниот петок во ноември или попознат како „Black Friday“, од спортскиот бренд FLAIR подготвија специјална „Black Week“ понуда со намалени цени.

Од денес, 24.11.2020 па се до 30.11.2020, големо „Black Week“ намалување на колекцијата на FLAIR, до 20% на новите модели, до 50% на останатите производи. Само во единствената официјална продавница на брендот FLAIR во регионот: FLAIR/бутик ДАЦО во Гостивар.

Колекцијата на FLAIR изобилува со секојдневни, лежерни спортски стајлинзи. Голем избор на патики за мажи и жени дизајнирани за пешечење, трчање и тренинг. Како и зимски јакни, тренерки, класични линии на блузони и маици, капи и други модни додатоци.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 4 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Гостиварпред 2 недели

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 2 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 2 недели

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 6 дена

Државата ќе дава пари за купување ПВЦ прозорци, печки на пелети, сончеви колектори…

Гостиварпред 3 недели

Фото вест: Гостиварец си го паркирал џипот на плоштад меѓу новогодишните украси…

Гостиварпред 2 недели

Во Гостивар ќе се постават ПЛАСТИКОМАТИ – остави пластично шише, земи пари!

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!