fbpx
Поврзи се со нас

Вести

“Каприкорн Центар за убавина” – прославува 10 години постоење

Објавено

на

“Каприкорн Центар за убавина” од Гостивар месецов прославува 10 години постоење.

Десет години посветени на женската убавина “која и не е толку тешко да се негува знаејќи ја природната убавина на гостиварки”. Основани во далечната 2006 година, со континуирано надградување преку семинари, следење на светскиот тренд, соработката со исклучиво лиценцирани дистрибутерски куќи и високо професионални материјали, воведувањето на новитети не направи лидер кој ги поставува стандардите во оваа дејност. Пријатниот и професионелен кадар го прават “Каприкорн” посебно интимно место посветено на жените.  

По повод “10 години Каприкорн”. Центарот за убавина во текот на цел месец ноември на сите клиентки им нуди попусти до 50% на сите третмани и услуги.

Чест и задоволство ни е што токму Вие не одржувате на врвот. Јубилејот е заеднички!

Со почит.

“Центар за убавина Каприкорн”

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!