Поврзи се со нас

Lajme

Të shtëna pranverore të policisë në Mavrovë, Gostivar dhe Tetovë

Sektori për Punë të Brendshme të Tetovës, njofton qytetarët se nga nesër (4 maj) do të fillojë me me të...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement