Поврзи се со нас

Останато

20 земји привремено ја прекинаа вакцинацијата со „АстраЗенека“

Неколку земји членки на Европската Унија одлучија да ја прекинат имунизацијата со вакцината на „Астра зенека“ во исчекување на мислењето...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement