Поврзи се со нас

Спорт Македонија

Одреден терминот за бараж дуелите за ЕП 2020: Македонија – Косово на 26 март во Скопје

Македонската фудбалска репрезентација денеска го дозна финалниот распоред за бараж натпреварите, преку кои нашата најдобра фудбалска репрезентација ќе бара историски...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!