Поврзи се со нас

Од убаво, поубаво 18+

Алиса Шмит новиот кондиционен тренер на Борусија Дортмунд

Атрактивната германска атлетичарка која се натпреварува во дисцилнитие на 200, 400 и 800 метри и во дисциплината 400 со пречки...

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement