Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Чегранец физички го нападнале во Боговиње

Денеска, во 7 часот и 30 минути, В.Д.(27 ) од гостиварско Чегране пријавил дека истиот ден околу 7 часот и 20 минути, на добиточниот пазар во тетовско Боговиње, физички бил нападнат од три лица од Мала Речица, соопштуваат од полицијата.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!