fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Четирицикл удрил во 83-годишен пешак во Гостивар

Објавено

на

Вчера, (10.08.2020) во 21.00 часот на ул.„Илинденска“ во Гостивар, четирицикл „линај“, со гостиварски регистарски ознаки, управуван од М.М.(34) од Гостивар удрил во пешак А.С.(83) од Гостивар, кој се здобил со тешки телесни повреди, констатирани во Ургентен центар во Гостивар, каде бил пренесен за укажување на лекарска помош, информира полицијата.

По овластување од Јавен обвинител, увид на местото на незгодата извршила увидна екипа од ОВР Гостивар.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!