fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот „Comodita Home“ со нов продажен салон во Гостивар

Објавено

на

Во среда (11 ноември) Comodita Home го отвора седумнаесетиот продажен салон во Македонија, во Гостивар.

Големото отворање е закажано за 12 часот кога Comodita Home ќе ги отвори вратите за сите свои потрошувачи со големи изненадувања, подароци и попусти до 70% на целиот асортиман на производи. Продажниот салон е лоциран во строгиот центар на градот, на улица Борче Јованоски, наспроти НЛБ банка.

Потрошувачите ќе може да набават душеци Comodita со атрактивни цени почнувајќи од 2999 денари. За оние што сакаат да ја освежат спалната соба ќе има попуст до 70% на производи како што се јоргани, перници, чаршафи, прекривачи за кревет, бањарки или ќебиња од најразличните модели. Но, нема да биде запоставена ни кујната која може да се докомплетира со производите од широкиот асортиман што го нуди Comodita Home со попуст.

За уште поголемо задоволство на своите потрошувачи, посебно за оние кои сакаат да набават нова перница, Comodita Home ја креираше најдобрата понуда на пазарот. За само 555 денари ќе може да набавите 5 класични перници Gold Memory.

Дојдете во среда на 11 ноември во 12 часот и откријте ги сите изненадувања, понуди и попусти на големото отворање на продавницата на Comodita Home во Гостивар лоцирана во строгиот центар на градот, спроти НЛБ банка.

(комерцијална објава)

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!