fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Девојка од гостиварско го пријавила партнерот за закана и изнуда на пари

Објавено

на

Вчера (17 август) во 10 часот, 26-годишна жителка на гостиварско село во СВР Тетово пријавила дека во периодот од октомври минатата година досега, Б.М. на возраст од 28 години од гостиварско село, со кого била во љубовна врска, во повеќе наврати, со закана, ѝ изнудил поголема сума парични средства, соопшти полицијата.

Пријавениот е лишен од слобода и задржан во Полициската станица Гостивар за расчистување на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Како треба да се одвива наставата во училиштата?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!