fbpx
Поврзи се со нас

Занимливости

Дочекот на Новата 2020 година низ светот (фото)

Објавено

на

Атина

Дубаи

Сиднеј

Амстердам

Малдиви

Нијагарини водопади

Лондон

Белград

Москва

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!