fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Две гостиварки нападнале сограѓанка

Објавено

на

Вчера (9 ноември) околу 16 часот и 30 минути, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар ги привеле 40-годишната Џ.Х. и 30-годишната Д.Ј., двете од Гостивар кои, половина час пред тоа, на улица „Илинденска“ во Гостивар физички ја нападнале 30-годишната гостиварка С.Ш, соопшти полицијата.

Од аму додаваат дека се расчистува и документира случајот.

Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!