Поврзи се со нас

Гостивар

Две лица од Гостивар уапсени во Скопје

Објавено

на

МВР информира дека вчера (21.4.2023) во 15.45 часот на подрачјето на Центар (Скопје), полициски службеници ги лишиле од слобода Ќ.М.(21г.) и Б.М.(38г.) двајцата од Гостивар, затоа што кај нив била пронајдена и одземена бела прашкаста материја.

По целосно документирање на случајот ќе следи соодветен поднесок.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена