fbpx
Поврзи се со нас

Македонија

ЕВРОТИП овозможија обложување и со платежна картичка

Објавено

на

Спортските обложувалници Евротип ја активираа долгоочекуваната опција за употреба на електронските картички на Visa и Mastercard за уплаќање на средства на корисничката сметка, со кои ќе можете да располагате веднаш!

Уплаќајки средства на Вашата корисничка сметка преку електронска картичка, нема да чекате за да бидат пренесени средствата, туку ќе можете веднаш да се обложувате.

Сега веќе не мора да одите во пошта или банка за уплата на средства за користење на онлајн обложувањето, туку тоа можете да го направите од својот компјутер, мобилен телефон или лаптоп.

Се што ви треба е Интернет конекција и ќе можете уживате обложувајќи се со најдобрите квоти и услови само во Евротип!

Бонусот на првиот депозит е 100%, а можете да добиете до 7.777 денари бонус на Вашата прва уплата.

За останатите детали поврзани со онлајн обложувањето можете да се информирате на https://blog.evrotip.mk/e-info/

(комерцијална објава)

Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

ОГЛАСИ ЗА РАБОТА:

Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 2 недели

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 4 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 3 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 2 недели

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 2 недели

Државата ќе дава пари за купување ПВЦ прозорци, печки на пелети, сончеви колектори…

Спортпред 3 недели

Џоџо Вокер нов плејмејкер на гостиварци

Гостиварпред 2 недели

Водата од градскиот водовод во Гостивар забранета за пиење поради заматеност

Гостиварпред 4 недели

Фото вест: Гостиварец си го паркирал џипот на плоштад меѓу новогодишните украси…

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!