Поврзи се со нас

Што, како, каде?!

ЕВРОТИП: Регистрирај се и добиј ваучер!

Објавено

на

Веќе е познато дека сите членови и корисници на Евротип клуб картичката добиваат бројни привилегии, а сега тоа можат да го добијат и сите оние кои досега можеби и не знаеле за истите, но ќе се одлучат да станат дел од Евротип клубот.

Од 17 Ноември па до 24 Ноември, Евротип за своите верни играчи во Гостивар започна промоција со која доколку станете дел и добиете нова Евротип клуб картичка, добивате и вредносен ваучер кој можете да го искористите во било која обложувалница на Евротип!

Но, нивните изненадувања не застануваат тука, утре со почеток од 19:00 часот бидете дел од организираното гледање на натпревар во уплатната локација Малеарди.

Покрај тоа, ќе имате можност и да ги искористите големиот број на предности кои ги имаат членовите на Евротип клуб, како што е бонусот кој може да достигне висина од неверојатни 467%, како и опцијата „Cashout“, со која можете да извршите предвремена исплата на Вашиот тикет и најново е тоа што може да побарате „Cashout“ од било кој уред во било кое време од денот!

Не размислувајте, станете дел од Евротип клубот уште денес и искористете ги можностите кои Ви ги нуди! www.evrotip.mk

(комерцијална објава)

Маркетинг

Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Гостиварпред 4 часа

Свеченост за 24 Мај во Гостивар: Почит кон нашето културно и духовно богатство

Парламентарни избори 2024пред 8 часа

ДИК ги додели уверенијата за пратенички мандати

Македонијапред 10 часа

Јадење, пиење, облека, сметки…Мајските трошоци за семејство 60.090 денари

Македонијапред 11 часа

Велковски: Околу 9000 социјални семејства оштетени за 120 евра годишно

Македонијапред 11 часа

Метео предупредување за невреме

Гостиварпред 12 часа

Два случаи на семејно насилство вчера на подрачје на Гостивар

Македонијапред 15 часа

Македонија дел од кампања на Амбер Алерт Европа-Како да се постапи при исчезнување на дете

Гостиварпред 15 часа

Света архијерејска Литургија во бигорскиот скит во Битуше посветен на браќата Кирил и Методиј

Парламентарни избори 2024пред 16 часа

Гласаат болни, немоќни и затвореници пред утрешното прегласување за парламентарните избори во 7 избирачки места

Гостиварпред 2 месеци

Света архијерејска Василиева литургија во Гостивар со гости од Србија и чин на ракоположување

Гостиварпред 2 месеци

Со љубов и почит кон корените – „Танец“ одржа концерт во Гостивар

Гостиварпред 4 месеци

Водици 2024 Гостивар: Осветени водите на Вардар – Бог се јави, Навистина се јави!

Гостиварпред 5 месеци

Ангелчињата во Гостивар го најавија Христовото раѓање-Бадникова поворка 2024

Спортпред 5 месеци

По првиот круг од сезоната КК Гостивар „виси“ на 8-та позиција на табелата

Спортпред 5 месеци

Кехинде од пенал му пресуди на Македонија Ѓорче Петров 1-0

Гостиварпред 9 месеци

Стефановски: Гостивар одличен како домаќин и публика, благодариме од срце!

Спортпред 9 месеци

ФК Гостивар загуби на домашен терен од Силекс 1-2

Гостиварпред 10 месеци

Осветена црквата „Св.Климент Охридски“ во Пожаране: Да го чуваме православието, секој храм е парче небо на земјата!

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена