fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Фатено лице кое неовластено снимало полицајци на патот Гостивар-Кичево

Објавено

на

Вчера (4 октомври) во 9 часот, на магистралниот пат Гостивар-Кичево, полициски службеници на СВР Тетово-Одделение за внатрешни работи Гостивар, го лишиле од слобода 52-годишниот Н.Ш. од Скопје, кој неовластено ги снимал додека преземале службени дејствија, соопшти СВР.

Од таму додаваат дека се расчистува и документира случајот и против Н.Ш. ќе следува соодветен поднесок.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!