fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

Физички го нападнал заради паркирано возило пред објект во Гостивар

Објавено

на

Вчера (6 октомври) во 19 часот и 30 минути, В.Г.(64) од Гостивар во СВР Тетово пријавил дека околу 17 часот и 30 минути на улица „Илинденска“ во Гостивар физички бил нападнат од A.Д.(43) од Гостивар, со кого претходно се расправале за паркирано возило пред објект, информира полицијата.

Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот.

Сподели:
Остави коментар

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Отворени огласи за вработување во полог:

- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Монтенегро ДОО Гостивар
- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

СЛЕДЕТЕ нè на FACEBOOK

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!