Поврзи се со нас

Гостивар

Физички напад во фризерски салон во Гостивар

Објавено

на

На 31.03.2023 во 21.00 часот во Полициска станица Гостивар 49 годишниот гостиварец Г.М. пријавил дека околу 19.10 часот, додека бил на работа во фризерски салон во Гостивар, бил физички нападнат од Б.Н..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот, извести МВР.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена