Поврзи се со нас

Гостивар

Физички напад во Неготино полошко поради недоразбирање во сообраќај

Објавено

на

Дваесет и осумгодишниот М.О. од гостиварско Сенокосе вчера (23 март) во 11 часот и 30 минути СВР Тетово пријавил дека еден час пред тоа во Неготино-Полошко бил физички нападнат од 36-годишниот Х.А. од ова село, а поради недоразбирања во сообраќајот.

Случајот целосно е расчистен и на Х.А. ќе му биде изготвен соодветен поднесок, извести полицијата.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена