Поврзи се со нас

Гостивар

Физички нападнат гостиварец, му се заканил и со огнено оружје

Објавено

на

Ноќеска (4 мај), десетина минути по полноќ, 66-годишниот гостиварец К.П. во СВР Тетово пријавил дека околу 17 часот во просторија од станбена зграда на улица „Мара Угринова“ во Гостивар, физички бил нападнат од едно лице.

Според пријавеното, напаѓачот му се заканил и со огнено оружје. Се преземаат мерки за целосно расчистување и документирање на случајот.

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена