Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Бандера заврши во локал во Гостивар

Објавено

на

Искршен е прозорец, повредени нема. Гостивар 24 април, 2023 година

Сподели ја веста:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Огласи за вработување:

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена