Поврзи се со нас

Вести Гостивар

Фото вест: Чопор кучиња кај ОУ „Гоце Делчев“ во Гостивар ги вознемирија децата кои се враќаа од училиште

Ваквата глетка е речиси секојдневие во кругот на ОУ „Гоце Делчев“. Фотографијата е направена денес (22 мај) во периодот кога учениците од втората смена се враќаат од училиште кон дома.

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!