Поврзи се со нас

Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Ден без автомобили во Гостивар

Светскиот ден без автомобили, 22 септември 2019, Гостивар.

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!