Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Донација од 100 кревети за гостиварската болница

Болничките кревети се донација од клиника во Базел, Швајцарија, обезбедена преку бизнисменот Реџеп Зеќири.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!