Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Фудбалерот Адмир Мемеди на прием во општина Гостивар

Адмир Мемеди, швајцарски репрезентативец, моментално играч на германскиот клуб Волфсбург, роден во Гостивар, денес беше на прием кај градоначалникот Арбен Таравари.

28.06.2018, Гостивар

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!