fbpx
Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Комуналец го чисти ѓубрето кај детското игралиште

Објавено

на

13 август 2018, Гостивар

1 Коментар

1 Коментар

 1. Nepoznati Plivac

  13/08/2018 во 13:52

  cistenjeto e dobro. no ne e nekoja rabota sto treba da im se cestita na komunalec.toa im e rabota. i koga bi pravele redovno toa nema da se sobira tolkava kolicina.toa e zaraza za site ziteli vo GV.
  Mnogu mesta vo GV ima sto ne se cisti.
  Pocni od kejot pa do site zgradi.od sela idat frlaat gjubre vo kontenjeri kaj zgradire.ova nema ni vo Tanzanija .
  tolku mi e komenterot.

Оставете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

АНКЕТА:

ДАЛИ БИ СЕ ВАКЦИНИРАЛЕ ПРОТИВ COVID-19?

Гостиварпред 4 недели

Поставена спомен плоча во чест на полицаецот Ѓурчиновски кој загина во несреќа на патот Гостивар-Тетово

Гостиварпред 2 недели

Детали од банкомат кражбата во Гостивар: Го исклучиле алармот, користеле хебли и брусилици…

Гостиварпред 3 недели

Проституцијата цвета, во Гостивар над 270 девојки и жени даваат сексуални услуги

Гостиварпред 2 недели

Инфектологот Наумоски од Гостивар за личната борба со ковид: Болеста ја погодува психата, поддршката од блиските и околината е најважна

Гостиварпред 2 недели

(ВИДЕО) Локал крај патот Тетово-Гостивар полн со танчерки и гости, најден е и пиштол

Гостиварпред 5 дена

Државата ќе дава пари за купување ПВЦ прозорци, печки на пелети, сончеви колектори…

Гостиварпред 3 недели

Фото вест: Гостиварец си го паркирал џипот на плоштад меѓу новогодишните украси…

Гостиварпред 2 недели

Во Гостивар ќе се постават ПЛАСТИКОМАТИ – остави пластично шише, земи пари!

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!