Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

  • Дата: 13/09/2018

ФОТО ВЕСТ: „Крпење“ на крстосницата кај Сити Центар која беше пуштена пред 4 месеци

Гостивар, 13.09.2018
Попушти подлогата на една од виталните крстосници во Гостивар, врз која се работи утрово. Крстосницата беше целосно реконструирана пред четири месеци.

Оставете коментар

Вашата Емаил адреса нема да биде објавена.Задолжителните полиња се означени *

*