Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Маратонска седница за буџетот

Трае скоро 7 часа, напната атмосфера и до сега нема договор за буџетот.
Гостивар 05.03.2018

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!