fbpx
Поврзи се со нас

Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Последна проба на дечињата пред Бадниковата поворка 2020

Објавено

на

Гостивар, 3 јануари 2020 година.

Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Вработувања Полог:

анкета:

Дали треба да се воведуваат дигитални учебници во училиштата?

  • Не (78%, 352 Votes)
  • Да (20%, 88 Votes)
  • Не знам (2%, 11 Votes)

Вкупно гласачи: 451

Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!