Поврзи се со нас

Вести Гостивар

ФОТО ВЕСТ: Последна проба на дечињата пред Бадниковата поворка

04.01.2017, Гостивар

 

Advertisement
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!