Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Пожарникарите интервенираат на поплавена улица

Жителите од ул„Драге Тодороски“ во Гостивар изразија благодарност до Противпожарната единица за синоќешната интервенција.

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно