Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Пожарникарите интервенираат на поплавена улица

Жителите од ул„Драге Тодороски“ во Гостивар изразија благодарност до Противпожарната единица за синоќешната интервенција.

Сподели:
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Каде ќе одите на одмор ова лето?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар
Advertisement
Advertisement
Advertisement

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!