fbpx
Поврзи се со нас

ФОТО ВЕСТ

ФОТО ВЕСТ: Учесниците на меморијалниот марш стигнаа на тетовска патарина

Тетово, 13 февруари 2020.

Сподели:
Остави коментар

Напишете коментар

Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement

анкета:

Кој ќе ја состави новата Влада?

Резултати од анкетата

Отворени огласи за вработување во полог:

- Кошаркарски клуб Гостивар А.Д
- VILLA Group DOOEL
- M&M Медија ДООЕЛ Гостивар

Популарно изминативе 100 дена

error: Содржината е сопственост на Gostivarpess.mk!